Munkatársakat keresünk

Borászati Kapcsolattartó (BORbeszerző)

A Bortársaságnál ’93 óta foglalkozunk minőségi borok kereskedelmével.

Szeretjük a munkahelyünket, elkötelezetten, szenvedélyesen és motiválva végezzük a feladatainkat inspiráló és sokszínű emberek alkotta csapatban, folyamatosan fejlesztve tudásunkat. Szoros kapcsolatban és eredményesen szeretünk együttműködni a borászatokkal, a beszerzési csapatunk ebben kulcsszereplő. Eljött az idő, hogy bővítsük ezt a csapatot, borászati kapcsolattartó kollégát keresünk.

Mi lesz a feladatod Borászati Kapcsolattartóként:

Nap mint nap együtt gondolkozol, tárgyalsz, egyeztetsz a Borászatokkal: választékról, árakról, mennyiségekről.

Hitelesen, határozottan képviseled a Bortársaság érdekeit a borászat felé, miközben figyelsz a borászat igényeire is.

Kóstolsz, írsz és beszélsz a borokról, folyamatosan kommunikálsz az értékesítésben dolgozó kollégák felé a borászatok választékáról, felépítéséről, motivációjáról, borkészítéséről, borairól.

Forgalmi terveket készítesz az értékesítési területek segítségével, ezek teljesülését folyamatosan monitorozod.

Árazol, árakat felülvizsgálsz, közreműködsz a Bortársaság árazási folyamataiban.

Minőségi kifogásokat, problémákat kezelsz.

Figyeled a készleteket, ha szükséges közbelépsz, hogy sose fogyjon ki, és ne ragadjon be tétel.

Milyennek képzelünk el Téged:

Tapasztalt kereskedő és tárgyalófél vagy. Magabiztos, határozott.

Van 2-3 év beszerzési és/vagy kereskedelmi tapasztalatod borkategóriában, vagy egyéb italkategóriában.

Analitikus vagy, jó számoló készséggel rendelkezel, mégis gyakorlatias vagy, és döntésképes.

Van véleményed, de kíváncsian hallgatsz meg másokat, empatikus megközelítéssel igyekszel rendezni a felmerülő helyzeteket.

Jól beszélsz angolul, és egy hivatalos angol levél megírása is könnyedén megy.

Rendelkezel jogosítvánnyal, és van vezetési rutinod.

Miért válassz minket:

28 éve kiszámíthatóan működő, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező kereskedő cégnél dolgozhatsz.

Karakteres, belsőleg mélyen elkötelezett, lendületes csapat tagja lehetsz, akik szerethető szervezeti kultúra és értékrend mentén működnek.

Magyarország és a nagyvilág kiemelkedő borászaival dolgozhatsz közvetlen módon, kialakult, jól működő együttműködéseket veszel majd gondozásba.

Számtalan kóstolási, tanulási lehetőség vár rád, akár külföldi borászatok, borvidékek személyes megismerésére is lehetőséged nyílik.

Ha úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak, akkor mindenképp küldd el a jelentkezésedet, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzoddal, bérigényed megjelölésével és motivációs leveleddel itt tudsz jelentkezni.

Mi nagyon várjuk, hogy megismerjünk.

Beszerzési asszisztens

Kik vagyunk mi?
A Bortársaságnál 93‘óta foglalkozunk minőségi borok kereskedelmével. Szeretjük a munkahelyünket, elkötelezetten, szenvedélyesen és motiváltan végezzük a feladatainkat.

Jelenlegi 8 fős csapatunkba várjuk teljes munkaidőben az új beszerzési asszisztensünket.

Milyen feladataid lesznek?
Belföldi rendeléseket adsz le, rögzítesz és nyomon követsz

Készletgazdaként felügyeled a készleteket

Operatív kapcsolatban vagy a Borászati Kapcsolattartóval, a szállítókkal és a különböző értékesítési csatornákkal

A belföldi rendelési/beszerzési folyamatokat adminisztratív módon leköveted a vállalatirányítási rendszerünkben (Maconomy)

Ellenőrződ a beszállításokkal kapcsolatos kísérőokmányokat, évjárat váltásokat, minőségi problémákat

A hozzád tartozó borászatokkal napi szintű munkakapcsolatban állsz

Miért válassz minket?
Erős, elkötelezett csapat tagja lehetsz egy olyan cégnél, amit folyamatosan változó, megújulni vágyó hozzáállás és működés jellemez, izgalmas és inspiráló termékválasztékkal.

Kiszámíthatóan működő, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező kereskedő cégnél dolgozhatsz.

Határozatlan idejű munkaszerződésed lesz, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.

Része lehetsz a működésnek és döntéseknek.

Mik az elvárásaink?
Felhasználóként magas szinten ismerd a MS Office programokat (Word, PPT, Excel).

Erősségeid között szerepeljen a proaktivitás, precizitás, együttműködés, strukturált gondolkodás.

Tudj felelősségteljesen, és önállóan dolgozni, akár váratlan helyzetekben is.

Kiválóan kommunikálj, légy talpraesett és megnyerő személyiség.

Aktívan használd az angol nyelvet szóban és írásban is.

Előny jelenthet a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Ha ez utóbbiakkal rendelkezel, akkor mindenképp küldd el a jelentkezésedet ide, magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal, bérigényed megjelölésével és motivációs leveleddel.